Limpanja 750ml

Kehalt ingellik limps, aga hingelt noobel peojook

Ingel on suureks kasvamas ja tal on juba paljutki, mida tähistada. Ta naudib Ingel limpse täiel rinnal, aga vahel tahaks midagi eriti särtsakat ja erilist, et tähistamine oleks elamust väärt. Just sel põhjusel tegime Limpanja, et ka kõik teised peale Ingeli saaksid väärikalt tähistada endale olulisi hetki. Limpanja on eriline, kuna on ideaalne valik neile, kes soovivad elu nautida alkoholivabalt ja mänguliselt aga siiski nooblilt ;)

Kindlasti tekib küsimus, et mis on sarnast Limpanjal ja šampanjal? Šampanja pole kunagi igav ega tavaline ning lisab igale roale ja sündmusele pidulikkust ning elegantsi. Limpanja on kõike seda, aga alkoholivabana annab võimaluse ka noorematele nautida armastuse ja hoolega tehtud jooki. Meie jaoks on oluline, et ka pere noorimad õpiksid hindama sügavaid ning ehedaid maitseid.

Limpanjas saavad kokku kirevili, ananass ja i-le paneb täpi apelsini kerge puudutus. Ta ei ole liiga magus ega liiga kuiv. Kirevilja äkilist hapukust taltsutab mahlane ananass ning apelsin seob maitse üheks troopiliseks ja mesiseks tervikuks.

Limpanja merevaigu värv on tõestuseks puhtast ja ehedast tootest, mis on naturaalselt kääritatud ja filtreerimata.

Limpanjale pole lisatud suhkrut ega kunstlikke lisaaineid.


Koostis: fermenteeritud pirnimahl (51%), ananassimahl kontsentreeritud mahlast (26%), kirevilja mahl kontsentreeritud mahlast (23%) naturaalne apelsini lõhna-ja maitseaine, süsihappegaas

Limpanja gaasisisaldus on pigem kerge, et maitsed jääksid esiplaanile ning ka pere pisemad saaksid jooki mõnuga mekkida.

On mis on, aga üks on kindel, et midagi sellist Sa kindlasti varem joonud ei ole!

Saame lähemalt tuttavaks:
https://ingeldrinks.com/meist

Tellida saab 1 pudeli kaupa.  Lisandub transporditasu. Lisa ostukorvi